Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców – Gimnazja

Piłka nożna.

Wyłonili reprezentantów powiatu

Gimnazjaliści z Pisza wygrali piłkarskie Mistrzostwa Powiatu, eliminacje rozgrywek wojewódzkich. Uczniowie Gimnazjum nr 1 wyprzedzili w Białej Piskiej gospodarzy oraz rówieśników z Rucianego-Nidy i Orzysza.

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Piszu potwierdzili dobrą formę, wygrywając piłkarskie Mistrzostwa Powiatu. Zwycięzcy eliminacji gminnych w Piszu w dalszym ciągu pozostają niepokonani w rozgrywkach w MW. Turniej w Białej Piskiej zakończyli z dwoma wygranymi i remisem. Punktami podzielili się z gospodarzami po bezbramkowym spotkaniu. Rywali z Rucianego-Nidy i Orzysza ograli wysoko, notując wyniki 4:0 i 6:1. Gimnazjaliści z Białej Piskiej zanotowali ponadto remis 1:1 z orzyszami i wygrali 4:1 z Rucianem-Nidą, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji końcowej. Na podium turniej zakończyli także nastoletni piłkarze z Rucianego-Nidy.