Kadra pedagogiczna


 

Rok szkolny 2018/2019Byli pracownicy ZSS(wyłaczone)

  1. mgr Stanisława Adamonis – edukacja wczesnoszkolna
  2. mgr Marcin Boć – matematyka, informatyka, administrator
  3. mgr Maciej Bogucki – informatyka, przyroda
  4. mgr Joanna Braca – język angielski
  5. mgr Marianna Bryła – język polski, wiedza o kulturze
  6. mgr Małgorzata Chutkowska pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne
  7. mgr Arkadiusz Doniec – historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  8. mgr Beata Doniec – wychowanie fizyczne
  9. mgr Anna Dzikowska – język niemiecki
  10. mgr Mariola Grochowska – język angielski, opiekun: Samorządu Uczniowskiego
  11. mgr Paweł Grzyb – geografia, historia, historia i społeczeństwo, informatyka
  12. mgr Irena Karwowska – matematyka
  13. mgr Joanna Koćwin dyrektor, język polski
  14. mgr Magdalena Kowalewska – język angielski, biblioteka
  15. mgr Janusz Koziatek – wychowanie fizyczne
  16. mgr Barbara Kubatwicedyrektor, muzyka, etyka, zajęcia komputerowe
  17. mgr Anna Łukasik – przedmioty artystyczne, technika, plastyka, muzyka
  18. mgr Łukasz Emil Małż – wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie
  19. mgr Ewa Norowska-Wnuk – biblioteka
  20. mgr Anna Opońska-Nosek – ekonomia w praktyce, podstawy przedsiębiorczości
  21. mgr Zofia Popiołek-Cwalina – język angielski
  22. mgr Beata Przystawik – chemia
  23. mgr Agnieszka Ronkiewicz – fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa
  24. mgr Przemysław Ronkiewicz – wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe
  25. mgr Agnieszka Rzepka – język angielski, religia, opiekun SKW
  26. mgr Sebastian Sęk – biologia, wychowanie fizyczne
  27. mgr Aneta Stachelek – edukacja wczesnoszkolna
  28. mgr Dorota Karolina Stecka – chemia, wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne
  29. ks. Albert Szwaczek – religia
  30. mgr Marzena Urban – matematyka
  31. mgr Urszula Zaborowska – wychowanie fizyczne, opiekun: miniprzedsiębiorstwa
  32. mgr Beata Zach – historia, język polski
  33. mgr Leonarda Zyskowska – język polski
  34. mgr Marzena Żurawska – edukacja wczesnoszkolna

  1. mgr Elżbieta Grzybwicedyrektor, historia
  2. mgr Bogusław Karwowski – dyrektor, wychowanie fizyczne
  3. mgr Andrzej Chojnowski – matematyka, informatyka
  4. mgr Andrzej Dusza – chemia
  5. mgr Barbara Szmigiel – biologia, wychowanie do życia w rodzinie
  6. mgr Krzysztof Dzikowski – język niemeicki

 

Komentarze są wyłączone.