Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych – wyniki


                W dniu 17.05.2017r. na stadionie lekkoatletycznym przy I Liceum Ogólnokształcącym w Piszu odbyły się Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych, w których wzięło udział ponad 170 zawodników z 8  gimanzjów naszego regionu. Naszą szkołę reperezentowało aż 56 zawodników.

Źródło zdjęć: Gazeta Piska, Autor: PMOS w Piszu

Klasyfikacja drużynowa naszych zawodników:

MIEJSCE

SZKOŁA

PUNKTY

1

Publiczne Gimnazjum im. Agnieszki Osieckiej w Rucianem-Nidzie (w Zespole Szkół Samorządowych)

694

 

Indywidualne wyniki w poszczególnych konkurencjach sportowych:

100 m – dziewczęta

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

1

Weronika Gnoza

13,91
F 14,58

20

3

Julia Marcińczyk

14,68
F 15,14

15

4

Aleksandra Łachacz

14,21
F 15,25

14

6

Marta Bastek

14,93

12

12

Wiktoria Ostrowska

15,69

7

21

Natalia Bałdyga

16,88

4

22

Angelika Sieruta

16,94

4

100 m – chłopcy

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

1

Jakub Jaksina

11,86
F 12,02

20

2

Nikodem Pardo

12,61
F 12,57

17

9

Jakub Małż

13,80

9

11

Grzegorz Gnoza

13,92

7

16

Marcel Januszkiewicz

14,43

6

21

Hubert Florkowski

14,89

4

300 m – dziewczęta

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

1

Julia Półtorak

53,81

20

2

Dominika Staniszewska

53,96

17

3

Alicja Stachelek

54,33

15

4

Katarzyna Pawelczyk

54,63

14

7

Aleksandra Alicka

56,33

11

300 m – chłopcy

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

2

Jan Różewicz

42,69

17

3

Piotr Zawrotny

44,54

15

14

Kacper Wojtczak

49,88

6

 

Karol Serek

DNS

 

Paweł Jaroś

DNS

600 m – dziewczęta

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

4

Katarzyna Andrzejewska

2:12,09

14

5

Marcela Zawrotna

2:18,51

13

7

Alicja Zyśk

2:28,58

11

9

Agnieszka Łempicka

2:43,81

9

 

Katarzyna Olszewska

DNS

 

Magda Anuszkiewicz

DNS

1000 m – chłopcy

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

3

Krystian Bugnacki

3:20,05

15

6

Szymon Krzynówek

3:38,91

12

 

Wiktor Lewiński

DNS

110 m pł – chłopcy

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

1

Jan Różewicz

17,79

20

4 x 100 m – dziewczęta

MIEJSCE

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

2

ZSS Ruciane-Nida

61,56

17

4

ZSS Ruciane-Nida

61,94

14

8

ZSS Ruciane-Nida

66,45

10

4 x 100 m – chłopcy

MIEJSCE

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

ZSS Ruciane-Nida

49,15

20

pchnięcie kulą – dziewczęta

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

2

Aleksandra Wygnał

8,38

17

3

Julia Półtorak

8,12

15

4

Natalia Hańczyc

7,60

14

7

Oliwia Hirsz

7,02

11

10

Alicja Serafin

6,55

8

11

Aleksandra Banach

6,51

7

12

Natalia Duda

6,49

7

13

Maria Pardo

6,35

7

14

Anna Staniszewska

6,15

6

15

Weronika Łaniewska

5,70

6

pchnięcie kulą – chłopcy

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

3

Rafał Szuba

9,85

15

5

Miłosz Neumann

8,25

13

8

Hubert Pokorski

6,99

10

9

Kacper Sawicki

6,96

9

 

Dorian Kręciewski

DNS

 

Jakub Sowul

DNS

 

Adrian Żęgota

DNS

skok wzwyż – dziewczęta

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

2 (ex)

Alicja Serafin

125

17

2 (ex)

Marta Bastek

125

17

4

Aleksandra Łachacz

125

14

skok wzwyż – chłopcy

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

1

Jakub Jaksina

155

20

3

Adrian Żęgota

140

15

5

Krzysztof Szok

130

13

 

Adam Grala

DNS

skok w dal – dziewczęta

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

2

Edyta Chutkowska

3,93

17

 

Weronika Gnoza

DNS

skok w dal – chłopcy

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

7

Szymon Samsel

4,62

11

9

Hubert Florkowski

4,48

9

13

Grzegorz Gnoza

4,12

7

 

Jakub Małż

DNS

Sędzia główny zawodów: Tadeusz Maconko

Źródło danych: PMOS Pisz

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików


              Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (makroregion) w Warszawie 10 września 2016r.. Bardzo dobry występ Młodzików z Warmińsko-Mazurskiego. Dwa medale dla reprezentacji z ZSS im. A. Osieckiej w Rucianem-Nidzie.

              Srebro i brąz w rzucie oszczepem (Jan Różewicz i Jakub Sowul) 5 miejsce na 100 m (Jakub Jaksina) 10-miejsce w skoku w dal (Szymon Samsel).

Node Thumbnail  UKS "Nidka"

Gratulujemy!

Turniej Siatkówki Dziewcząt „Salos 2016”


            Reprezentantki Naszego Gimnazjum wygrały rozgrywki w kategorii do lat 14 podczas V Wiosennego Turnieju w Piłce Siatkowej Dziewcząt „Salos 2016” w Ełku. Zwycięstwo w turnieju towarzyskim to największy sukces zespołu, który pod okiem Sebastiana Sęka trenuje od kilku miesięcy. Drużyna z powiatu piskiego w klasyfikacji końcowej wyprzedziła Salos Ełk, MOSiR Giżycko i Jantar Gołdap.

Skład naszej zwycięskiej drużyny: Julia Półtorak, Weronika Łaniewska, Wiktoria Gutowska, Weronika Gnoza, Natalia Hańczyc, Aleksandra Banach, Aleksandra Łachacz, Julia Marcińczyk, Wiktoria Trzcińska – trener Sebastian Sęk

Żródło: Tygodnik Piski