Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych
im. Agnieszki Osieckiej
w Rucianem-Nidzie

ul. Gałczyńskiego, 212-220 Ruciane-Nida

tel./fax. (87) 423 69 86

e-mail: gim-nida@o2.pl


Drodzy Państwo.
Zajęcia nadal odbywają się zdalnie do 26 czerwca 2020 r.

Jeżeli potrzebujecie Państwo załatwić sprawę w sekretariacie, wziąć rzeczy z szafki dziecka to :
– obydwa budynki są otwarte od 7.00 do 13.00
– sekretariat od 7.00 do 12.00

Ponadto możecie Państwo załatwić sprawę, pisząc na adres :
gim-nida@o2.pl

lub dzwoniąc:
sekretarz 698 474 003
dyrektor 609 111 885

Harmonogram przebiegu egzaminu maturalnego

Harmonogram przebiegu egzaminu maturalnego  czerwiec

               skład komisji nadzorujących   egzaminy pisemne

                W Zespole Szkół Samorządowych im. A. Osieckiej

 

Język polski 8 .06. ( poniedziałek) pp  sala nr 8

                           godz.9:00

przewodniczący- Małż Łukasz

członek- Boć Marcin

członek- Kołomyjski Mirosław

 

Język polski 8 .06. ( poniedziałek) pr  sala nr 8

               godz.14:00

przewodnicząca- Chutkowska Małgorzata

członek- Filipowicz Mirosław

 

Matematyka 9.06. ( wtorek) pp  sala nr 8

                  godz.9:00

przewodniczący- Doniec Arkadiusz

członek- Grochowska Mariola

członek- Kołomyjska Dorota

 

Język angielski 10.06 ( środa) pp sala nr 8

           godz.9:00

przewodniczący- Grzyb Paweł

członek- Zyskowska Lena

członek- Sieruta Wioleta

Język angielski 10.06 ( środa) pr sala nr 7

              godz. 14:00

przewodnicząca- Łukasik Anna

członek- Sęk Sebastian

 

Matematyka 15.06. ( poniedziałek) pr sala nr 7

              godz.9:00

przewodnicząca- Rzepka Agnieszka

członek- Gwiazda M.

 

Biologia 16.06.( wtorek) pr sala nr 7

         godz.9:00

przewodnicząca- Norowska- Wnuk Ewa

członek- Bastek Monika

 

Chemia 17.06. (środa) pr. sala nr 7

             godz.  9:00

przewodniczący- Bogucki Maciej

członek- Kłosowska Dorota

 

Geografia 19.06. ( piątek) pr   sala nr 8

                        Godz.9:00

przewodnicząca – Dzikowska Anna

członek- Ronkiewicz Przemysław

członek- Daukszewicz Tomasz

 

Historia 24.06.( środa) pr sala nr 7

                  Godz.14:00

przewodniczący- Małż Łukasz

członek- Król Piotr