Świetlica szkolna

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie można odrobić lekcje lub przygotować się do zajęć, posłuchać muzyki, pograć w tenisa stołowego i inne gry, poukładać puzzle, a od marca 2015 również skorzystać z bezpłatnego internetu bezprzewodowego.

Przebywanie uczniów z różnych klas jest świetną okazją do integracji młodzieży poprzez rozmowy i dyskusje na różne tematy wynikające z realizacji zadań Planu Pracy Świetlicy szkolnej, a także poprzez wspólne przygotowywanie gazetki okolicznościowej i gazetki dotyczącej zdrowego stylu życia.

Nauczyciele pełniący dyżur służą pomocą uczniom przygotowującym się do zająć. Prowadzone są również zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego i języka polskiego.

Download (DOC, 69KB)

Opiekun świetlicy: