Zakończenie roku w klasie maturalnej

Znalezione obrazy dla zapytania zakończenie roku szkolnego gif
          Wiosna, zaczynają kwitnąć kasztany… To znak, że nieuchronnie zbliża się czas matur. Dla trzecioklasistów oznacza to rozstanie z liceum i rozpoczęcie nowego etapu w życiu, ale zanim to nastąpi czeka ich sporo pracy i stresu związanego ze zdawaniem egzaminów maturalnych.

W piątek 27 kwietnia o godzinie 11.00 odbyło się oficjalne pożegnanie tegorocznych maturzystów, tradycyjnie już przygotowane przez uczniów klasy II LO.

W części oficjalnej uroczystości uczniowie kl. II LO pożegnali swoich starszych kolegów, dziękując im za wspólnie spędzone lata, a także życząc spełnienia marzeń i dojścia do zamierzonego celu. W imieniu tegorocznych maturzystów wystąpiła Dominika Krzynówek, dziękując wychowawcy i nauczycielom za trud wychowania, kształcenia i przygotowania do dorosłego życia.

Pani Dyrektor Joanna Koćwin pogratulowała osiągnięć zdobytych w ciągu trzech lat edukacji oraz życzyła młodzieży powodzenia na maturze i sukcesów w dorosłym życiu.

Uczniowie, którzy na świadectwie maturalnym uzyskali średnią ocen powyżej 4,0 otrzymali nagrody książkowe:

• Natalia Zakrzewska – 4,89
  • Bartosz Sadłowski – 4,41
  • Alicja Sowul – 4,39
  • Dominika Krzynówek – 4,28
  • Jakub Parda – 4,06

Część artystyczną poprowadziły uczennice z drugiej klasy gimnazjum w składzie: Julia Marcinczyk, Alicja Stachelek, Marta Bastek, Katarzyna Olszewska.

Za wszystkich maturzystów trzymamy kciuki, życzymy „połamania piór”
i wierzymy, że jeszcze się kiedyś spotkamy.

Zdjęcia: Administrator – Marcin Boć