MIATRZOSTWA REJONU V-TEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH.

IMG_0767

Skład zespołu z Rucianego- Nidy: KACZYŃSKA KATARZYNA, OLSZAK MARIA, KAMIŃSKA URSZULA, FELIŃSKA SARA, KOWALCZYK NATALIA, WYKOWSKA KLAUDIA, KOWALCZYK KINGA, BARTOSIK KLAUDIA, OLENDER KAROLINA , KARPYZA ANNA, RUSZCZYK NICOLA, BANACH KAROLINA, OLENDER JULIA, KRAJZA WIKTORIA

Trener: Sebastian Sęk

Dnia 05.12.2013r w Zespole Szkól nr 4 w Mrągowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu V-tego w Siatkówce Dziewcząt szkół gimnazjalnych. W zawodach udział wzięły trzy reprezentacje szkół: Gimnazja ze Szczytna, Mrągowa i Rucianego- Nidy. Po losowaniu ustalono kolejność meczy.

Mrągowo- Szczytno 2-0

Mrągowo- Ruciane- Nida 2-0 ; -24,-12

W pierwszym secie spotkania dziewczęta prowadziły od początku spotkania do wyniku 24-22, niestety końcówka seta należała do zespołu z Mrągowa. Drugi set to bardzo dobra zagrywka mrągowianek i nasze błędy w przyjęciu. Ogólnie fajne spotkanie, dużo walki na boisku.

Ruciane- Nida – Szczytno 2-0 ; -22,-14

W pierwszym secie odjechaliśmy w końcówce. Drugi set to zdecydowane prowadzenie od początku do końca.

Dziewczęta zdobyły wicemistrzostwo rejonu i z 2 miejsca awansowały do półfinałów W-M SZS w piłce siatkowej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych, które odbędą się dnia 12.12.2013r początek gier godz. 10.00 w hali ZSKŚiA w Giżycku ul. I Dywizji im. T. Kościuszki 23.