Tesco dla szkół “Przyszłość na talerzu”

Uczniowie klasy I b wraz z wychowawcą Urszulą Zaborowską w roku szkolnym 2015/2016 realizowali projekt – Tesco dla szkół ,,Przyszłość na talerzu".

Wcielali się w Agentów i wykonywali powierzone im misje z kuchni eksperymentalnej. Wszystkie zadania zostały wykonane poprawnie. Agenci zdobyli w ten sposób punkty. Za 1400 punktów otrzymali nagrodę – skrzynkę z sadzonkami ziół, która umieszczona została na I piętrze w szkole.

Dnia 15 czerwca br. odbyła się w Tesco w Olsztynie Finałowa Gala, na której nasi uczniowie otrzymali indywidualnie nagrody.

Na galę przybyło wielu Agentów z różnych szkól województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klasy już II b również będą wcielać się w Agentów, będą pogłębiać wiedzę i zainteresowania tematyką zdrowego żywienia oraz będą budować pozytywne nawyki żywieniowe i postawę bycia świadomym konsumentem.

Powodzenia.