Życzenia noworoczne dla członków SKW

Wszystkim wolontariuszom i sympatykom Szkolnego Koła Wolontariatu pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia na 2019 rok, aby Wasza bezinteresowna praca na rzecz drugiego człowieka przynosiła wiele radości i satysfakcji i była przykładem dla innych w jaki sposób można wartościowo realizować swoje uzdolnienia i pasje.

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/19 SKW zrealizowało wiele projektów, m.in.:

• w pażdzierniku zebraliśmy 391,21 zł. dla chorej Wiktorii
  • w listopadzie uporządkowaliśmy cmentarz przy ul. Leśnej
  • w grudniu wzięliśmy udział w zbiórce żywności z Caritas oraz zebraliśmy 407 zł. i dużą ilość ubrań, zabawek w ramach Szlachetnej Paczki

Bardzo dziekuję za ofiarną pracę i mam nadzieję, że jak zwykle mogę na Was liczyć przy następnych projektach.

opiekum SKW Agnieszka Rzepka