Dekoracje świąteczne

Uczennice naszej szkoły z klasy III a gimnazjum Julia Marcinczyk i Alicja Stachelek zakwalifikowały się i wzięły udział w I Międzyszkolnym Konkursie Florystycznym „Dekoracje świąteczne” zorganizowanym przez Zespół Szkół Budowlanych  im. Armii Krajowej w Olsztynie.

Dnia 13 grudnia 2018 roku nasze uczennice po rejestracji, uroczystym otwarciu i instruktażu przystąpiły do wykonania wieńca bożonarodzeniowego. Udział wzięło 11 dwuosobowych drużyn z naszego województwa. Nasze uczennice bardzo dobrze i solidnie (jak zauważył organizator) do tego konkursu się przygotowały. Wykazały się oryginalnością, pomysłowością i kreatywnością. Julia i Alicja zajęły III miejsce. Otrzymały nagrody i dyplomy.

Podczas Jasełek szkolnych uczennice za postawę i zwycięstwo pochwaliła i doceniła nagrodami pani dyrektor Joanna Koćwin.

Do konkursu przygotowała uczennice pani Anna Łukasik a opiekę nad dziewczętami tego dnia sprawował wychowawca pan Łukasz Małż.

Anna Łukasik