Dnia 30 listopada 2015r,odbyły się andrzejki szkolne.  Zaczęły się dość nietypowo jak na dzień andrzejkowy. Uczennice klasy IIa pod okiem opiekuna samorządu uczniowskiego,  przygotowały I Edycję- MAM TALENT. Każda klasa wytypowała  ucznia lub grupę uczniów, która pochwaliła się swoim talentem  walcząc o wejście do półfinału . Śpiewano  piosenki, były występy akrobatyczne , skecze. Pierwsze miejsce wywalczył uczeń Ia Adam Grala układając kostkę rubika na czas, drugie miejsce zajęła klasa IIIa Bend (D. Szmigiel, J. Gnoza, K. Banach, J. Olender, N. Ruszczyk, M. Zęgota, K. Murach) śpiewając piosenkę "Jak nie my to kto". Trzecie miejsce zajęły klasa IIa (M. Anuszkiewicz, A Zyśk, M. Pardo, A.  Łempicka, Ż. Gołaś, W. Jaksina)  i IIc (A. Staniszewska, M. Matuszewska) również śpiewając piosenki. Pozostałe występy nagrodzone zostały brawami za udział, odwagę i talent.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na II etap I Edycji MAM TALENT 22 grudnia 2015. Podziel się swoim talentem i wywalcz cenną nagrodę-niespodziankę.