Konsultacje nauczycieli


w roku szkolnym 2018/2019
 

Ostatnia aktualizacja: 3 października 2018r. g.09:25

LpNazwisko i imię nauczycielaNauczany przedmiotDzień/Godzina konsultacjiSala
1Adamonis Stanisławaedukacja wczesnoszkolnaponiedziałek
11.45 - 12.30
2Boć Marcinmatematyka, informatykaparzysty czwartek
10.40 - 11.00
17
3Bogucki Maciejinformatyka, przyrodaponiedziałek
11.45 - 12.30
4Braca Joannajęzyk angielski--
5Bryła Mariannajęzyk polski, WOKczwartek
12.15 - 12.35
15
6Chutkowska Małgorzatapedagog, zajęcia rewalidacyjnew godzinach pracy pedagoga
7Doniec Arkadiuszhistoria, WOSwtorek
12.15 - 12.40
6
8Doniec Beatawychowanie fizyczneczwartek
12.15 - 12.40
9Dzikowska Annajęzyk niemieckiwtorek
10.40 - 11.25
16
10Grochowska Mariolajęzyk angielskiwtorek
10.40 - 11.25
7
11Grzyb Pawełgeografia, historia, informatykaponiedziałek
09.50 - 10.35
środa
08.55 - 09.40
14
12Karwowska Irenamatematykaponiedziałek
09.00 - 09.30
13Koćwin Joannajęzyk polski, DYREKTORwtorek
10.00-11.00
gabinet dyrektora
14Kowalewska Magdalenajęzyk angielski, bibliotekawtorek
13.00 - 13.30
15Koziatek Januszwychowanie fizyczneśroda
09.50 - 10.35
16Kubat Barbaramuzyka, etyka, zajęcia komputerowe, WICEDYREKTORśroda
10.40 - 11.25
17Łukasik Annazajęcia artystyczne, technika, muzyka, plastykaponiedziałek
09.50 - 10.35
5
18Małż Łukaszwychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinieponiedziałek
08.55 - 09.40
19Norowska-Wnuk Ewabiblioteka
20Opońska - Nosek Annaekonomia, podstawy przedsiębiorczosci
21Popiołek – Cwalina Zofiajęzyk angielskiwtorek
09.50 - 10.35
22Przystawik Beatachemia
23Ronkiewicz Agnieszkafizyka, edukacja dla bezpieczeństwaśroda, czwartek
12.15 - 12.35
4
24Ronkiewicz Przemysławw-f, doradztwo zawodoweponiedziałek - środa
09.50 - 10.35
25Rzepka Agnieszkajęzyk angielski, religiaponiedziałek
08.55 - 09.40
26Sęk Sebastianbiologia, wychowanie fizyczneczwartek
13.25 - 14.10
12
27Stachelek Anetaedukacja wczesnoszkolnaponiedziałek
10.40 - 11.25
28Stecka Dorotawychowanie fizyczne, chemia, zajęcia rewalidacyjneponiedziałek
11.30 - 12.15
29ks. Szwaczek Albertreligia
30Urban Marzenamatematykaponiedziałek
10.40 - 11.25
24
31Zaborowska Urszulawychowanie fizycznepiątek
08.55 - 09.40
32Zach Beatajęzyk polski, historiaśroda
09.50 - 10.35
33Zyskowska Leonardajęzyk polskiśroda
08.55 - 09.40
34Żurawska Marzenaedukacja wczesnoszkolnaczwartek
08.55 - 09.40
B - Biblioteka, PN - Pokój Nauczycielski

Komentarze są wyłączone.