Zbiórka zabawek dla Domu Dziecka

Przez cały listopad w ZSS im. A. Osieckiej w Rucianem- Nidzie odbywała się zbiórka zabawek i odzieży. Miały być one przeznaczone dla Domu Dziecka w Mrągowie. Początkowo byliśmy dość sceptycznie nastawieni do tej akcji, przekonani że nikogo to nie zainteresuje jednak zostaliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni postawą uczniów naszego liceum i gimnazjum oraz szkoły podstawowej ilością zebranych rzeczy. Zabawki i ubrania wypełniły cały samochód Pani A. Rzepka z którą 5 grudnia zawieźliśmy wszystko do biura Towarzystwa Nasz Dom. Zostaliśmy miło przyjęci przez panie zajmujące się tą placówką. Akcja dobiegła już końca. Jesteśmy zadowoleni z jej efektów i chcielibyśmy bardzo podziękować osobom które przyniosły te wszystkie rzeczy. Bez Was nic by się nie udało.

Dominika Wałuszko II LO

mms_img-q             mms_img2087637075               mms_img684962092