Wolontariusze i seniorzy

Szkolne Koło Wolontariatu rozpoczęło pracę w nowym roku szkolnym 2016/2017.

We wrześniu przystąpiliśmy do ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez TVN oraz Fundację Zaczyn pt. "Ten chłopak. Ta dziewczyna.", w ramach akcji społecznej Zauważeni. W miniony czwartek odbyło się ognisko integracyjne z udziałem naszych wolontariuszy oraz zaproszonych seniorów. Młodzież przygotowała poczęstunek a panie z Koła Emerytów i Rencistów ZNP i Przyjaciele podzieliły się pomysłami dotyczącymi współpracy młodych z seniorami. O realizacji naszych działań będziemy Was informować na bieżąco.

Agnieszka Rzepka