Finał XV Mazurskiej Olimpiady Ekologicznej

Logo fundacji

Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku przedstawiło wyniki  I etapu XV Mazurskiej Olimpiady Ekologicznej Szkół Podstawowych Regionu Wielkich Jezior Mazurskich.

W pierwszym teście, który odbył się w placówkach udział wzięło 497 uczniów, 116 osiągnęło pułap 75 % punktów. Po 2 części I etapu, którą było stworzenie Mazurskiego Komiksu otrzymano 84 prace, po ocenie, których wyłoniono uczestników finału.

Do finału przeszło 43 najlepszych uczniów, którzy otrzymali minimum 47 pkt. z testu i pracy indywidualnej (suma punktów). Emilia Pisiak, uczennica VIII klasy, naszej szkoły, otrzymała 49,33 punkty i zajęła 26 miejsce.

Finał XV Mazurskiej Olimpiady Ekologicznej Szkół Podstawowych Regionu Wielkich Jezior Mazurskich odbędzie 12 grudnia.

Trzymamy kciuki za Emilkę.