Dzień chleba

W ramach VIII edycji programu ,, TRZYMAJ FORMĘ" Samorząd Uczniowski podjął działania pod hasłem "ROK ZDROWIA". Działania rozpoczęto od napisania projektu przez panią Urszulę Zaborowską do Fundacji Wielkich Jezior Mazurskich na pozyskanie funduszy. Szkoła dostała dofinansowanie w kwocie 1000 zł na to przedsięwzięcie.

W dniu 31 marca 2015 odbyło się pierwsze działanie pod hasłem "Od  ziarenka do bochenka". Uczniowie samorządu przygotowali gazetkę na temat różnych rodzajów chleba, składników z których zostały wykonane oraz zakupiły różne pieczywa chrupkie, macce, pumpernikiel itp. Na korytarzu szkolnym odbyła się degustacja. Wydarzenie  cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Zapraszamy na kolejną degustację 13 kwietnia 2015