Zakończenie roku w klasie maturalnej

Znalezione obrazy dla zapytania zakończenie roku szkolnego gif
          Wiosna, zaczynają kwitnąć kasztany… To znak, że nieuchronnie zbliża się czas matur. Dla trzecioklasistów oznacza to rozstanie z liceum i rozpoczęcie nowego etapu w życiu, ale zanim to nastąpi czeka ich sporo pracy i stresu związanego ze zdawaniem egzaminów maturalnych.

W piątek 28 kwietnia o godzinie 10.00 odbyło się oficjalne pożegnanie tegorocznych maturzystów, tradycyjnie już przygotowane przez uczniów klasy II LO.

W części oficjalnej uroczystości uczniowie kl. II pożegnali swoich starszych kolegów, dziękując im za wspólnie spędzone lata, a także życząc spełnienia marzeń i dojścia do zamierzonego celu. W imieniu tegorocznych maturzystów wystąpiła Nicole Tomczuk, dziękując wychowawcy i nauczycielom za trud wychowania, kształcenia i przygotowania do dorosłego życia.

Pan Dyrektor Mariusz Gbur pogratulował osiągnięć zdobytych w ciągu trzech lat edukacji oraz życzył młodzieży powodzenia na maturze i sukcesów w dorosłym życiu.

Uczniowie, którzy na świadectwie maturalnym uzyskali średnią ocen powyżej 4,0 otrzymali nagrody książkowe:

• Ewa Klepacka – 4,83
  • Nicole Tomczuk – 4,83
  • Łucja Tułowiecka – 4,78
  • Klaudia Szydlik – 4,33
  • Natalia Reimer – 4,22
  • Klaudia Gnoza – 4,11

Nicole Tomczuk otrzymała również nagrodę za wkład w życie kulturalne i artystyczne szkoły. Nicole Tomczuk i Klaudia Gnoza zostały nagrodzone za trzyletnią pracę w Szkolnym Miniprzedsiębiorstwie, w którym na przemian pełniły funkcję dyrektora lub zastępcy. Podziękowanie za współpracę, pomoc i zaangażowanie w życie szkoły otrzymała mama Klaudii Gnozy, Pani Agata Gnoza.

Za wszystkich maturzystów trzymamy kciuki, życzymy „połamania piór”
i wierzymy, że jeszcze się kiedyś spotkamy.

Wychowawca klasy:
Mariola Grochowska