Stypendium Prezesa Rady Ministrów

15 listopada br. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie z udziałem Wicewojewody Warmińsko- Mazurskiego Sławomira Sadowskiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W tym roku wyróżniono 156 uczniów ze szkół kończących się maturą. Wśród nich był również uczeń naszego liceum Bartosz Sadłowski, który uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole w roku szkolnym 2016/2017.

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki, gratulując stypendystom wyróżnienia, powiedział, że na ich sukcesy złożyło się wiele czynników. Najczęściej są to: praca, stawiane cele, konsekwencja i oczywiście wsparcie innych osób.

Podczas uroczystości wybrani stypendyści prezentowali swoje osiągnięcia i mówili o pasjach. Zebrani mogli również usłyszeć z ust młodzieży słowa podziękowania skierowane do rodziców, dyrektorów szkół oraz nauczycieli.