Stypendium premiera

Dnia 13 listopada 2014 roku w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyło się wręczenie stypendium premiera. W naszym województwie dyplomy otrzymało 165 uczniów. W całym kraju było 3 786 stypendystów.

Dominika Wałuszko uczennica kl. II LO uczestniczyła w tej uroczystości i otrzymała dyplom z rąk Grażyny Kluge, wicewojewody warmińsko-mazurskiego oraz Grażyny Przasnyskiej, warmińsko-mazurskiego kuratora oświaty. Grażyna Przasnyska złożyła gratulację: Życzę wam, drodzy stypendyści, odwagi do nieschematycznych działań, innowacyjnych rozwiązań i abyście nigdy nie tracili ciekawości świata. Kto wie, może wśród was siedzą dziś przyszłe wybitne osobistości. Oprócz gratulacji stypendystom, nie zabrakło podziękowań dla rodziców i nauczycieli, którzy przyczynili się do sukcesów tych młodych ludzi.

Akademię tę urozmaiciły występy młodych talentów m.in Muzycznej Sceny Jedynki z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie.

Dominice jeszcze raz gratulujemy.