Studniówka 2015

W sobotę 24.01.2015r. nikt z uczniów klasy trzeciej liceum nie myślał o czekających ich trudach ostatnich 100 dni nauki.
              Piękne dziewczęta we wspaniałych kreacjach, przystojni chłopcy, radosna, mądra i rozważna zabawa oraz ból nóg po tanecznych podskokach – tak najkrócej można opisać tegoroczną Studniówkę naszych uczniów, która odbyła się w Pensjonacie "Wejsunek" w Wejsunach.
          O godz. 19.00 w imieniu tegorocznych maturzystów prowadzący bal: Kinga Markowska i Rafał Pisowłocki przywitali Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i zaproszonych Gości. Uroczystego otwarcia balu studniówkowego dokonał Pan Dyrektor Mariusz Gbur. Z uśmiechem i w ciepłych słowach życzył młodzieży udanej zabawy i pomyślnego zdania matury. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, nad przygotowaniem, którego przez ostatnie tygodnie czuwała pani Urszula Zaborowska. Taniec wypadł wspaniale – nagrodzony wielkimi brawami Grona Pedagogicznego i Rodziców.
         Dalszą część imprezy poprowadził zespół z Ełku, który wszystkim uczestnikom balu zapewnił wyśmienitą zabawę do rana. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, które prezentujemy poniżej oraz mnóstwa wesołych sytuacji. Mamy nadzieję, że klimat tej niepowtarzalnej nocy będzie długo wspominany.

Zdjęcia zostały wykonane i udostępnione przez p.Kamila Stachelek.