GROSIK

W październiku 2014 roku w naszej szkole dzięki zaangażowaniu członków Samorządu Uczniowskiego zostało otwarte miniprzedsiębiorstwo "Grosik”, którego prezesem jest Klaudia Gnoza z klasy II LO, a księgową Dominika Wałuszko z III LO pod kierunkiem p.Krystyny Warysiak. Koordynatorem i opiekunem jest p.Urszula Zaborowska.

Pod koniec września 2014 uczniowie wraz z opiekunem przygotowali pomieszczenie, zgromadzili niezbędne wyposażenie oraz zakupili asortyment spożywczy. Oprócz gotowych produktów w punkcie można nabyć pyszne kanapki przygotowywane codziennie rano ze świeżych produktów, a od II półrocza 2014/2015 można zakupić gorącą herbatę, kawę czy czekoladę.
        Od początku maja 2015 można kupić lody z Zielonej Budki. Każdy znajdzie tu swój ulubiony smak: czekolada, truskawka, kiwi i wiele innych smaków i co ważne w bardzo przyzwoitych cenach.

Asortyment zostaje na bieżąco powiększany o nowe artykuły m.in. papiernicze i higieniczne. Obsługa zawsze otwarta jest na propozycje uczniów w kwestii zaopatrzenia.

"Grosik" czynny jest codziennie na każdej przerwie 10min. i na długiej przerwie.

Opiekunowie: p. Urszula Zaborowska, p. Krystyna Warysiak