Wielki sukces – “Dziękuję, Nie truję”

Na początku roku 2015 roztrzygnął się konkurs dla szkół pn. ”Dziękuję, nie truję”, którego zadaniem była organizacja wydarzenia, poruszającego tematykę niskiej emisji (np.: apele, konkursy wiedzy i konkursy plastyczne, zajęcia warsztatowe, audycje w radiowęzłach szkolnych, gry tematyczne itp. wydarzenia szkolne).

Uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą inicjatywą i kreatywnością w tym konkursie i dlatego osiągnęli tak ogromny sukces – III miejsce i kwotę w wysokości 2 tys. złotych.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Dziękuję nie truję” zorganizowanym przez Planergia Sp. z o.o. Prace realizowane były na zajęciach artystycznych i kółka artystycznego. Uczniowie wybrali następujące sposoby realizacji konkursu.

1. Konkurs plastyczny. Wysłano 6 prac następujących uczniów: Laura Jaworska, Aleksandra Kalemba, Natalia Owczarek, Patrycja Drężek, Katarzyna Zadrożna, Marta Wachowska
  2. Filmik „Dziękuję nie truję”. Uczniowie klasy III d w wolnym czasie po lekcjach spotykali się i kręcili scenki, z których zmontowali film. Opracowali ulotki z hasłem „Dziękuję nie truję” i rozdawali je przechodniom i mieszkańcom. Ponadto zrobili kilka zdjęć dymiących kominów i umieścili je w  filmiku. Uczniowie biorący udział w realizacji filmiku:
    Absolwenci: Aleksandra Jermacz, Julita Majewska, Aleksandra Chudzik, Andżelika  Jórczyk
    Uczniowie obecnej klasy 1LO: Dominika Puławska, Łucja Tułowiecka, Ewa Klepacka, Klaudia Gnoza, Patryk Anuszkiewicz

Do konkursu zachęcała i motywowała pani Anna Łukasik.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie Dziękuję, Nie truję.

Dodaj do zakładek Link.