Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015/2016

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. Uczniowie zazwyczaj z niecierpliwością czekają na pierwszy dzień w szkole, a szczególnie na spotkanie się z koleżankami i kolegami po wakacjach.

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 odbyła się 1 września 2015 o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samorządowych im. Agnieszki Osieckiej. Pan Dyrektor Mariusz Gbur w krótkim powitalnym przemówieniu serdecznie powitał wszystkich uczniów ZSS a w szczególności uczniów klas pierwszych, grono pedagogiczne, rodziców oraz pracowników administracji i obsługi, życząc sukcesów w nowym roku szkolnym.
Po oficjalnym powitaniu Dyrektor wręczył akty nadania kolejnego stopnia awansu zawodowego. Łukasz Małż uzyskał stopień nauczyciela mianowanego a Janusz Koziatek nauczyciela dyplomowanego.

Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego młodzież udała się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami w celu omówienia planów na nowy rok szkolny.