Rodzinne warsztaty plastyczne

W piątek, 16 grudnia 2016 roku, w naszej szkole odbyły się Rodzinne Warsztaty Plastyczne pod hasłem „Ozdoby świąteczne łączą pokolenia”. Zrealizowały je uczennice klasy II c,  w ramach projektu edukacyjnego „Jak Święta Bożego Narodzenia łączą pokolenia?”, w składzie: Amelia Jędrzejczyk, Natalia Ignaczuk, Zuzanna Nosek, Nikolina Szczech, Emilia Ziółkowska i Gabriela Jackiewicz.

Na warsztaty przybyli uczniowie wraz z mamami, młodszym rodzeństwem, a nawet babcią. Wszystkim za przybycie i postawę serdecznie dziękujemy.

Uczestnicy warsztatów stworzyli, piękne i oryginalne ozdoby bożonarodzeniowe, które przeznaczyli na szkolny kiermasz (w środę). Wszyscy wymienili się pomysłami. Była też nauka tworzenia ozdób. A wszystko to odbywało się w miłej, świątecznej atmosferze, przy melodiach i wspólnym śpiewaniu kolęd. Uczennice projektu zadbały też o poczęstunek, kawę i herbatę.

Na pochwałę zasługują także uczniowie z klasy II c, zwłaszcza Michał Andrzejewski, Piotrek Murach, Piotrek Kowalczyk, Dominika Sobotka, którzy na kiermasz przygotowali skrzynki ( szlifowali i malowali).

Rodzice nie szczędzili pochwał za organizację warsztatów. Zapowiedzieli, że w przyszłym roku także będą uczestniczyć i jeszcze lepiej się przygotują.

Na uczennice projektu czeka jeszcze ogrom pracy – organizacja szkolnego kiermaszu i wieczoru kolęd  (prezentacja projektu). Mamy  nadzieję na liczne przybycie rodziców i jak co roku wspaniałą postawę.

Bardzo zapraszamy.

Opiekun projektu edukacyjnego: