Prezent na gwiazdkę dla Agnieszki Osieckiej

Akcja Moje 10 cm szalika dla Agnieszki Osieckiej zakończyła się sukcesem. Powstał 1,5 metrowy szalik, który ocieplił pomnik patronki szkoły po Jasełkach Szkolnych. Szalik owinął na pomniku dyrektor szkoły przy wykonaniu przez uczniów klasy II b pastorałki autorstwa patronki szkoły „Gwiazda na kiju”.

W akcję „Moje 10 cm szalika dla Agnieszki Osieckiej włączyło się  15 osób:

• Uczniowie: Nikolina Szczech z kl. I c, Aleksandra Banach z kl. I a, Karolina Banach z kl. III a.
  • Nauczyciele: Mariola Grochowska, Marianna Bryła, Joanna Koćwin, Anna Dzikowska, Agnieszka Ronkiewicz, Krystyna Warysiak, Anna Łukasik
  • Rodzice: mama Nikoliny Szczech, mama Michała Andrzejewskiego, mama Gabrysi Jackiewicz, babcia Karoliny Banach oraz mieszkanka Rucianego-Nidy pani Agata Niedźwiecka.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

A może tak w przyszłym roku przydałaby się czapka dla Agnieszki Osieckiej?

Co wy na to???

Organizator: