Mistrzostwa Rejonu V-tego

Dnia 18.11.2015 roku w ZSS im. A. Osieckiej odbyły się Mistrzostwa Rejonu V-tego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. W mistrzostwach rywalizowały trzy szkoły: Publiczne Gimnazjum w Rucianem-Nidzie, Gimnazjum nr 2 Szczytno i Gimnazjum nr 2 Mrągowo. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.
            Dziewczęta z Rucianego-Nidy uległy zespołowi ze Szczytna  w setach 0-2, 20-25 i 24-26. w drugim meczu wygrały z zespołem z Mrągowa w stosunku setów 2-1, 18-25, 25-15 i 18-16. W ostatnim meczu Mrągowo pokonało zdecydowanie zespół ze Szczytna 2-0. Ostatecznie zespół z Rucianego- Nidy zajął 3 miejsce, miał najbardziej niekorzystny stosunek setów. Szczytno zajęło 2 miejsce, Mrągowo 1. Jednak mimo tego, dziewczęta zagrały świetne zawody, pokazując świetną siatkówkę, walkę i grę do samego końca. Zabrakło jednego seta żeby awansować dalej, niemniej jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych siatkarek. Gratulujemy.

Skład naszej drużyny: Nicola Ruszczyk, Karolina Banach, Julia Olender, Paulina Cieśluk, Julia Półtorak, Weronika Łaniewska, Weronika Gnoza, Wiktoria Ostrowska, Natalia Hańczyc, Aleksandra Banach.