18. rocznica śmierci A. Osieckiej

7 marca br. obchodziliśmy 18. rocznicę śmierci polskiej poetki, autorki tekstów piosenek, pisarki, reżyserki teatralnej i telewizyjnej, dziennikarki, ale przede wszystkim patronki naszej szkoły, Agnieszki Osieckiej. Chcąc upamiętnić tę datę, szkolne Koło Artystyczne przygotowało i przedstawiło w formie audycji w radiowęźle życiorys, wiersze i piosenki patronki. Na szkolnym korytarzu pojawiła się okazjonalna dekoracja, która również uświetniła rocznicę.

Na 6. godzinie lekcyjnej w Zielonym Pokoiku miało miejsce „Spotkanie z poezją i piosenką Agnieszki Osieckiej”, podczas którego uczniowie prezentowali wybrane utwory poetyckie i śpiewano najbardziej popularne, choć i te mniej znane piosenki.