3 Festiwal A.Osieckiej

Zespole Szkół Samorządowych w Rucianem-Nidzie
dnia
5 czerwca 2015 r. o godzinie 17.00

Festiwal zyskuje  zainteresowanie coraz szerszych kręgów wielbicieli Agnieszki Osieckiej, zarówno wykonawców jak i słuchaczy.
Z tego względu modyfikujemy hasło festiwalu poprzez dodanie do niego zwrotuNa Mazurach”. Zmieniamy także formułę festiwalu. Od obecnego roku Festiwal Piosenki Agnieszki Osieckiej przyjmuje dwuetapową formę:

1. Konkurs Piosenki A. Osieckiej w Domu Kultury w Piszu-

22 maja 2015r. o godzinie 10.00

1. Festiwal- występ laureatów konkursu i wręczenie nagród-

5 czerwca 2015r. w ZSS w Rucianem-Nidzie, przy pomniku Agnieszki Osieckiej

W tegorocznym Festiwalu wystąpią aktorzy, wywodzący się z Rucianego-Nidy:
Monika Szalaty, Tomasz Więcek i Łukasz Borkowski.

Festiwal poprowadzi Łukasz Borkowski (absolwent naszej szkoły)

Załączniki:

1. Regulamin I Konkursu oraz III Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej „Na Mazurach wszyscy śpiewają Osiecką” – plik w formacie PDF (252 kB)
  2. Karta zgłoszenia – plik w formacie PDF (348 kB)

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (87) 423 69 86 lub e-mailem: gim-nida@o2.pl

Organizatorzy: Komitet Organizacyjny – Dyrektor, nauczyciele, rodzice i uczniowie ZSS im. A. Osieckiej w Rucianem-Nidzie