w roku szkolnym 2019/2020
Ostatnia aktualizacja: 16 września 2019r. g.11:29
Lp | Nazwisko i imię nauczyciela | Nauczany przedmiot | Dzień/Godzina konsultacji | Sala |
---|---|---|---|---|
1 | Boć Marcin | matematyka, informatyka | piątek 10.40 - 11.00 | 17 |
2 | Bogucki Maciej | biologia, informatyka, przyroda | ||
3 | Braca Joanna | język angielski | poniedziałek 09.50 - 10.35 | 14 |
4 | Bryła Marianna | język polski, WOK | środa 12.15 - 12.35 | 15, PN |
5 | Chutkowska Małgorzata | pedagog, zajęcia rewalidacyjne | w godzinach pracy pedagoga | |
6 | Doniec Arkadiusz | historia, WOS | wtorek 09.50 - 10.35 | 6 |
7 | Doniec Beata | wychowanie fizyczne | wtorek 10.40 - 11.25 | mała sala gimnastyczna |
8 | Dzikowska Anna | język niemiecki | ||
9 | Grochowska Mariola | język angielski | ||
10 | Grzyb Paweł | geografia, historia | środa 11.30 - 12.15 | 14, PN |
11 | Karwowska Irena | matematyka | czwartek 08.55 - 09.40 | PN - mały budynek SP |
12 | Koćwin Joanna | język polski, DYREKTOR | wtorek 11.00-12.00 | gabinet dyrektora |
13 | Kowalewska Magdalena | język angielski, biblioteka | piątek 12.30 - 13.00 | Biblioteka SP |
14 | Kowalczyk Renata | logopeda | wtorek 12.30 - 15.00 piątek 11.30 - 15.00 | |
15 | Koziatek Janusz | wychowanie fizyczne | piątek 09.50 - 10.30 | duża sala gimnastyczna |
16 | Kubat Barbara | muzyka, etyka, zajęcia komputerowe, WICEDYREKTOR | piątek 08.55 - 09.45 | gabinet dyrektora - mały budynek SP |
17 | Łukasik Anna | zajęcia artystyczne, technika, muzyka, plastyka | poniedziałek 10.15 - 10.40 | 5 |
18 | Małż Łukasz | wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie | ||
19 | Norowska-Wnuk Ewa | język polski, biblioteka | ||
20 | Opońska - Nosek Anna | ekonomia, podstawy przedsiębiorczości | ||
21 | Pajek Marzena | edukacja wczesnoszkolna | środa 10.35 – 11.25 | 17 |
22 | Ronkiewicz Agnieszka | matematyka, fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa | wtorek 12.15 - 12.35 | 4 |
23 | Ronkiewicz Przemysław | w-f, doradztwo zawodowe | ||
24 | Rzepka Agnieszka | religia | środa 13.25 - 14.10 | 25, PN |
25 | Stachelek Aneta | edukacja wczesnoszkolna | środa 10.45 - 11.15 | PN - mały budynek SP |
26 | Stecka Dorota | chemia, wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne | ||
27 | ks. Szwaczek Albert | religia | ||
28 | Urban Marzena | matematyka, pedagog | poniedziałek 10.40 – 11.00 | gabinet pedagoga |
29 | Zaborowska Urszula | edukacja wczesnoszkolna | ||
30 | Zach Beata | język polski, historia, historia i społeczeństwo | ||
31 | Zyskowska Leonarda | język polski, technika | czwartek 08.55 - 09.40 | PN - mały budynek SP |